SETKÁNÍ S DULOU

Milé maminky, srdečně vás zveme na setkání s dulou Michaelou Sedláčkovou v úterý 12.1. 2016 16:30-18 hodin.

Setkání se bude konat každý měsíc. Vstup 100 Kč.

V Matičním domě, 1. patro, prostory spolku Za Opavu.

Michaela Sedláčková

"Po vystudování Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě a několika letech působení coby lektorka motivačních kurzů, sociální pracovnice a koučka mi porody našich 4 dětí  pomohly změnit životní směr a najít své poslání. Stala jsem se dulou - poskytuji ženám a jejich mužům informační i psychickou podporu v těhotenství, při porodu i v šestinedělí. Jsem také lektorkou Jemného zrození - Kompletní předporodní přípravy s hypnoporodem a členkou Nezávislé asociace pro enkapsulaci a zpracování placenty. Věřím, že každá žena má právo svobodně se rozhodnout kde a s kým prožije zásadní transformační okamžik života - porod - zázrak zrození... Ráda Vás podpořím na cestě ke šťastnému rodičovství a harmonické rodině."